Nuryıldız, Temmuz’da “Première Vision”a Gidiyor!
Nuryıldız Tekstil, 6-8 Şubat tarihleri arasında Premiere Vision Fuarı’na katılacak. Paris’te düzenlenecek fuarın 5L107 numaralı standında yer alacak olan Nuryıldız’ın eşsiz ve çevre dostu koleksiyonları bir kez daha yurtdışındaki müşterilere sunulacak.
Tanıtım filmimizi izlemek için tıklayın.
70 yıllık tecrübemizle globalde hizmet verdiğimiz markamız Nuryıldız’ın tanıtım filmini youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz!

Hakkımızda

Nuryıldız, yolculuğuna 1952 yılında Malatya’da 2 kardeşin sahip olduğu birkaç örme tezgahıyla başladı ve İstanbul’da bir iplik boyahanesi ile devam etti. Nuryıldız, 2000 yılında ana fabrikasını Çorlu’ya taşımış ve üretimine Çorlu’da devam etmektedir.

70 yıllık üretim sürecinde birçok ilke imza atan şirket, kalitesiyle de sektörün önde gelen ve tercih edilen firmalarından biri haline gelmiştir.

Pad Batch boyama yöntemini nadiren kullanan firmalardan biri olmanın yanı sıra, Türkiye’de Pad Batch boyama yöntemini ilk kez kullanan firma da olmuştur.

0+

Yıllık Tecrübe

0+

Personel Ekibi

0+

Ülkeye İhracat

2023 Koleksiyonu

Yaratıcılık sınırları tanımaz ve özgürlük verildiğinde, bu kıyafette de açıkça görülebildiği gibi, yaratıcıları inanılmaz başyapıtlara yönlendirir.

Nuryıldız Tasarım

Ürünler

Üretim Hattı

“Bir zamanlar moda kumaşa yön veriyordu; şimdi kumaş modayı yönlendiriyor.”

Nuryıldız

Sürdürülebilirlik  

Nuryıldız olarak doğaya ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Atıklarımızı ve boya, kimyasal ve su tüketimimizi en aza indirmek için üretimimizin her aşamasında çevre dostu yöntemler ve çözümler kullanıyoruz. Doğayı iyileştirebileceğimiz inancıyla doğanın yeniden kök salmasını ve sürdürülebilir yaşamasını destekliyoruz. Bilim ve teknolojiye öncelik veriyoruz ve daha sürdürülebilir bir gelecek sağlamaya yardımcı olacak yeni fikirleri teşvik ediyoruz.

 Fabrikamız

 Genel Merkezimiz

Moda Diyor ki