Koleksiyonlar

Fine Basic

Yumuşak, nefes alabilen, dayanaklı ve uzun ömürlü kumaşlardan oluşan Fine Basic koleksiyonu, hayatımızın her anında ve alanında bize eşlik edebilecek bir koleksiyondur. Konforun ve sadeliğin ön plana çıktığı Fine Basic ile her dolapta bulunması gereken basic ve kullanışlı parçaları yüksek kaliteyle buluşturarak size sunuyoruz.

Merserize

Yolculuğumuza başladığımız merserize kumaşlar rahat, ferah, yumuşak, emici, nefes alan ve parlak kumaşlardır. Sunduğu zengin renk paletiyle giyinenin tarzını ve zevkini kusursuz bir biçimde yansıtırken rahatlık da sağladığından günlük giyimin büyük bir parçasını oluşturmaktadır. Merserize koleksiyonumuz ile günlük tarzınıza eşsiz dokunuşlarda bulunuyoruz.

Baskılı

Baskılı koleksiyonumuz, sizlere istediğiniz rengi ve deseni sunabildiğimiz yaratıcı, eğlenceli, renkli ve sınırsız bir koleksiyondur. Dijital olarak üretilen baskılı kumaşlarda her renk tonu görülebilir, yüksek çözünürlüklüdürler ve daha uzun süre dayanıklıdırlar. Doğal ve organik boyalar kullanarak çevreci yaklaşımımızı yansıttığımız çevre dostu bir koleksiyon olan Baskılı koleksiyonumuzda akıllı tasarımlar eğlence ve ifade duygusuyla desteklenmektedir.

Jakar

Jakar koleksiyonumuzu oluşturan jakar kumaş, desenlerle oluşturulan özel ve özgün bir kumaş olduğundan desen ve renk açısından geniş yelpazeye sahiptir. Jakar kumaşlar şık, estetik, gösterişli ve gözalıcı dokularından dolayı gece kıyafetleri ve daha resmi kıyafetler için kullanılmaktadır.

Active Sports

Nuryıldız olarak yeşil bir yaşamı desteklediğimiz gibi aktif bir yaşamı da destekliyoruz ve esnek, emici, nefes alabilen ve çabuk kuruyan kumaşlarımızla ürettiğimiz Active Sports koleksiyonumuzu sizlere sunuyoruz. Konforu hareketle birleştirdiğimiz Active Sports ile daha sağlıklı ve zinde bir yaşam inşa ediyoruz.

Sürdürülebilir

Sürdürebilir bir gelecek için attığımız bir diğer adım ise Sürdürülebilir koleksiyonumuzdur. Sürdürülebilir koleksiyonumuzda doğal ve boyanmamış kumaşlar üretiyoruz. Boyanmamış kumaş kullanımı ile kimyasal kullanımını minimuma indirmeyi ve sıfır atığı hedefliyoruz. Çevre dostu, doğal ve organik fiberler ve geri dönüştürülmüş materyaller gibi sürdürülebilir kaynaklardan destek alıyoruz ve koleksiyonumuza optimizm ve iyileşme temalarını işliyoruz.

Exclusive

Kalitenin ve rahatlığın en üst düzeyde olduğu Exclusive koleksiyonumuzda sizlere eşsiz bir yelpaze sunuyoruz. Zarif, parlak, şık, gösterişli ve seçkin kumaşlarımızdan oluşan Exclusive koleksiyonumuz, kendinizi özel hissetmeniz için tasarlandı. En nadir ve en iyi hammaddelerden bazılarından üretilen kumaşlarımız özel işçilik gerektiren değerli ve özel kumaşlardır. Bu özelliklerinden dolayı daha uzun ömürlüdürler ve daha yüksek fiyatlı ürünlerde kullanılırlar.