Firma Bilgileri

Teknoloji ve kalitenin buluştuğu zirve

Nuryıldız Tekstil San. ve Tic. A.Ş.; günümüze uzanan tekstil sektöründeki faaliyetine 1952 yılında başlamıştır.

İplik ve kumaş boyama & terbiye işlemleri yapan Nuryıldız, iç ve dış piyasada ürünlerini pazarlamakta, ayrıca fason hizmette vermektedir.

Amerika ve Avrupa’dan ithal son teknolojiye sahip makinalarla üretim gerçekleştirilmekte olup, teknolojik yenilikleri bir gereksinim olarak kabul eden Nuryıldız sektördeki bugünkü konumunu da bu sayede perçinleştirmiştir.

Ürünlerin %90′ı ihraç edilen Nuryıldız üretimini 41.805 m²’lik alan üzerine 27.943 m² kapalı alanı mevcut Çorlu’daki üretim tesisinde gerçekleştirmekte olup, şirketin merkezi İstanbul’da Atatürk Havalimani’na 5 dakika mesafedeki Nuryıldız Plaza’sında bulunmaktadir.

Oeko-tex 100 belgesi ile üretim gerçekleştiren Nuryıldız’ın ISO 9001:2015, GOTS ve OCS Organik sertifikaları yanında M&S, Next ve H&M akreditasyonlu laboratuvarlara sahiptir.

Müşteri siparişi ile başlayan; laboratuvar çalışmaları, üretim prosesleri ile devam eden ve sevkiyat ile sonuçlanan sürecin tamamı en son teknoloji otomasyon sistemleri ile yönetilip kontrol edilmektedir.

Laboratuarda renk analizinden boyamanın bitişine kadar olan tüm adımlar uzman mühendisler tarafından bilgisayar ortamında yönetilmektedir.

Nuryıldız, M&S, Next, ISO, Zara, Mango, Esprit ve H&M standartlarında üretim yapar. Tüm Avrupa, Rusya ve Orta Doğu ülkelerine en hızlı şekilde ihracat yapmaktadır.

Ürünlerimiz bilgisayar destekli kalite kontrol makinalarında son kontrole tabi tutularak, otomatik olarak ambalajlanmaktadir.

Uluslararası hızlı moda rüzgarı ve teknolojik gelişmeler hedeflerimizi hızlı bir şekilde yükseltmektedir.